Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
BombshellRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0