Series
Ratings
215
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5