Movies
Ratings
40
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
YarnRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
Superman IV: The Quest for PeaceRated ★ 3.0
Superman IIIRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0