Series
Ratings
54
Little WomenRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 0.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 5.0