Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 0.5
WickedRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
MEGANRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0