Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0