Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0