Movies
Ratings
241
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5- Highway FamilyRated ★ 2.0
Next SoheeRated ★ 3.5
SnowballRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.0
Sydney WhiteRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Student ARated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 1.5
WonderRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
My LoveRated ★ 2.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0