Series
Ratings
148
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Rookie CopsRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 3.0