Titles you rated
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The SinRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
AtlasRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5