Series
Ratings
85
My MisterRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 2.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.5