Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5