Movies
Ratings
81
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 0.5
ElioRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Silver ApricotRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 1.5