Series
Ratings
88- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 5.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
- 탐정들의 영업비밀Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0