Movies
Ratings
24
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0