Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
PunchRated ★ 1.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5