Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0