Titles you rated
Past LivesRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0