Movies
Ratings
272
Inside MenRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0