Series
Ratings
79
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 2.0
The SinnerRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 2.0
MaidRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
EliteRated ★ 2.0