Titles you rated
Maggie's PlanRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.0
Being GoodRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Lady MacbethRated ★ 1.5
The Day AfterRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 0.5
Worst WomanRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5
Yourself and YoursRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5