Titles you rated
Youthful GloryRated ★ 3.5
The Best ThingRated ★ 4.0
Our GenerationRated ★ 3.5
The Princess RoyalRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Perfect MatchRated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 4.0