Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
La Dolce VillaRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0