Movies
Ratings
294
The Berlin FileRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
Beethoven's 2ndRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 5.0
BabeRated ★ 4.0
Hot Shots!Rated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 1.0
MouseHuntRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The In-LawsRated ★ 3.0