Movies
Ratings
146
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 1.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0