Titles you rated
 ExtracurricularRated ★ 3.5 ExtracurricularRated ★ 3.5
 The BrainiacsRated ★ 4.0 The BrainiacsRated ★ 4.0
 Abnormal SummitRated ★ 4.0 Abnormal SummitRated ★ 4.0
 Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0 Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
 걸어서 세계속으로Rated ★ 4.0 걸어서 세계속으로Rated ★ 4.0
- Drama CityRated ★ 4.0
 Winter SonataRated ★ 3.5 Winter SonataRated ★ 3.5
 Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5 Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
 Slayers TryRated ★ 4.0 Slayers TryRated ★ 4.0
 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
 Reply 1994Rated ★ 4.0 Reply 1994Rated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 3.0
- Run HanyRated ★ 3.0
 Dash! YonkuroRated ★ 3.5 Dash! YonkuroRated ★ 3.5
 Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0 Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
 Dodge DanpeiRated ★ 4.0 Dodge DanpeiRated ★ 4.0
 Astro BoyRated ★ 4.0 Astro BoyRated ★ 4.0