Series
Ratings
74
Hot SpotRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0