Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0