Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0