Movies
Ratings
273
Extreme JobRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Hidden BladeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0