Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
- HeroRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 3.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5