Movies
Ratings
107
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 1.5