Titles you rated
VenomRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0