Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
UgliesRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
- Legally BlondesRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 3.5
The TearsmithRated ★ 2.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 1.5
Family SwitchRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5