Titles you rated
Jason BourneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Black MassRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5