Series
Ratings
123
Blossoms ShanghaiRated ★ 3.0
Love in PavilionRated ★ 2.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 2.0
Eternal LoveRated ★ 4.0
Amidst a Snowstorm of LoveRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5
Marvelous CityRated ★ 2.0
Fangs of FortuneRated ★ 4.0
Always HomeRated ★ 4.0
You Are My SecretRated ★ 3.5
Warm on a Cold NightRated ★ 3.5
Love You Seven TimesRated ★ 1.5
Youthful GloryRated ★ 2.5
Love of the Divine TreeRated ★ 3.0
Falling Into Your SmileRated ★ 2.0
Sweet TeethRated ★ 1.5
The Bionic LifeRated ★ 2.5
Beautiful Reborn FlowerRated ★ 2.0
Ancient Love PoetryRated ★ 3.0