Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 2.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
MahjongRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0