Titles you rated
Wind Breaker Season 2Rated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0