Series
Ratings
12
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0