Movies
Ratings
37
BlindnessRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5