Titles you rated
DetroitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0