Series
Ratings
240
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0- AjinRated ★ 4.0
World on FireRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 2.5