Series
Ratings
18
EricRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0