Movies
Ratings
1179
ElioRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
The Wandering EarthRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
QuarantineRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5