Series
Ratings
58
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0