Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 0.5
The PianistRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 4.0