Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0