Series
Ratings
56
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5