Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5