Titles you rated
The King of KingsRated ★ 3.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
DaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dumplin'Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0